Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 171263 |
Okres: | Mělník |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°17*45*N,14°30*54*E |
PSČ: | 277 41 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fabianová Klárka | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 13,29 | 21 | 0 | |
Hladíková Adéla | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 32,48 | 189 | 0 | |
Janeček Vojtěch | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,79 | 83 | 0 | |
Klapka Matěj | 2018/11/03 | Praha | - | 17,30 | 193 | 0 | |
Klapka Matěj | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 19,92 | 161 | 0 | |
Kopecký Václav | 2018/11/03 | Praha | - | 15,04 | 113 | 0 | |
Kopecký Václav | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 16,30 | 94 | 0 | |
Krautschneider Patrik | 2018/11/03 | Praha | - | 18,16 | 215 | 0 | |
Kužel Filip | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 17,11 | 118 | 0 | |
Rychtaříková Michala | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 13,39 | 23 | 0 | |
Rychtaříková Michala | 2018/11/03 | Praha | - | 13,44 | 42 | 0 | |
Šťastná Vendula | 2018/11/03 | Praha | - | 14,17 | 88 | 0 | |
Šťastná Vendula | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,43 | 69 | 0 | |
Vaculíková Johanka | 2018/11/03 | Praha | - | 12,43 | 4 | 0 | |
Vaculíková Johanka | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 13,62 | 38 | 0 | |
Veselá Natálie | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 12,72 | 7 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Tuhaň Fabianová Klárka, nejlepěí čas: 13,29 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Hladíková Adéla, nejlepěí čas: 32,48 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Janeček Vojtěch, nejlepěí čas: 15,79 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Klapka Matěj, nejlepěí čas: 17,30 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Klapka Matěj, nejlepěí čas: 19,92 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Kopecký Václav, nejlepěí čas: 15,04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Kopecký Václav, nejlepěí čas: 16,30 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Krautschneider Patrik, nejlepěí čas: 18,16 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Kužel Filip, nejlepěí čas: 17,11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Rychtaříková Michala, nejlepěí čas: 13,44 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Rychtaříková Michala, nejlepěí čas: 13,39 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Šťastná Vendula, nejlepěí čas: 14,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Šťastná Vendula, nejlepěí čas: 14,17 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Vaculíková Johanka, nejlepěí čas: 12,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Vaculíková Johanka, nejlepěí čas: 13,62 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Veselá Natálie, nejlepěí čas: 12,72 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře